.

O NAS

CENTRUM ROZWOJU SPOŁECZNO-EKONOMICZNEGO

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego (CRSE) to organizacja, która działa na płaszczyznach społecznej i gospodarczej od 2000 roku, wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia oraz Rejestru Instytucji Szkoleniowych, zatrudniająca na stałe ponad 20 pracowników. Obydwie płaszczyzny wpisują się w wytyczone cele organizacji, ale jednocześnie płaszczyzna gospodarcza pozwala skutecznie funkcjonować płaszczyźnie społecznej.

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Działalność gospodarcza organizacji to przede wszystkim skuteczna realizacja profesjonalnych usług doradczych dla przedsiębiorstw, w zakresie pozyskiwania dotacji ze środków unijnych przeznaczonych na finansowanie planowanych przez nie inwestycji oraz realizacja szkoleń dla pracowników tychże przedsiębiorstw.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Działalność społeczna natomiast, której podejmuje się organizacja, to działania skierowane do uczniów, studentów, ale także osób znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji, tj. osób biernych zawodowo i bezrobotnych, które niejednokrotnie doświadczają marginalizacji, ze względu niepełnosprawność, płeć, wiek, sytuację rodziną czy zawodową. W tym zakresie CRSE prowadzi doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy oraz szkolenia, realizując projekty własne.

SKUTECZNE DZIAŁANIA

O skuteczności podejmowanych przez nas działań świadczy fakt, że Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego, jako jedna z nielicznych organizacji w kraju otrzymała nagrodę GOLDEN STAR przyznaną bezpośrednio w Brukseli przez Komisję Europejską za najwyższą jakość realizowanych działań szkoleniowo-doradczych.
O CRSE

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie
Działamy w branży od 2000 roku, zrealizowaliśmy dziesiątki projektów
Wiedza
Siłą CRSE jest siła zespołu, który tworzą najlepsi specjaliści
Pewność
Renoma jaką cieszy się nasza CRSE daje Ci pewność, że powierzasz swoją firmę profesjonalistom.
Elastyczność
Wiemy, że każdy klient jest inny, dlatego nasze wsparcie jest indywidualnie dopasowane.
SKUTECZNOŚĆ
CRSE słynie na rynku z bardzo wysokiej skuteczności w działaniach oraz bardzo efektywnym pozyskiwaniu dotacji.
Terminowość
Wiemy jak cenny jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby powierzone zadania były gotowe na czas.

Nasi Klienci