.

 

Artrofibroza

O Szkoleniu

 • Przedstawienie wiedzy z zakresu Artrofibrozy prewencji i efektywnego leczenia, poznania efektywności ortopedycznych zabiegów chirurgicznych na świecie.

  Udoskonalenie oraz utrwalenie umiejętności zastosowania artrofibrozy jako optymalizacji leczenia w poszczególnych fazach oraz w procesach gojenia i powstawania najpoważniejszych komplikacji po chirurgicznych zabiegach ortopedycznych.

  Nabycie kompetencji w przygotowaniu pacjenta do ortopedycznych zabiegów chirurgicznych jak i również opieki pooperacyjnej, łączenia poznanej metody z innymi w pracy z pacjentem dla najlepszego efektu fizjoterapii.

  Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w szkoleniu wyślij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami 882 052 313, fizjo@crse.org.pl

  KOSZT UCZESTNICTWA: 1 500,00 zł brutto/osoba
  UWAGI ORGANIZACYJNE: Na zajęcia należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz obuwie zmienne jak i również dobry humor :)

  • Bartosz Rutowicz - Dr Nauk o kulturze fizycznej, Magister Fizjoterapii. Specjalizacja w stawie kolanowym, obręczy barkowej, stawie skokowym i stopie oraz biodrze. Dyplomowany Terapeuta Międzynarodowego Instytutu McKenziego oraz Medycyna ortopedyczna. Założyciel „Rehalab Academy” oraz „REN Zdrowiej”, Rehalab Clinic - gabinetu fizjoterapii ortopedycznej w Krakowie, asystent w Katedrze i Zakładzie Anatomii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, fizjoterapeuta w drużynie I ligowej koszykówki mężczyzn PTG Sokół Łańcut. Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Jest autorem wszystkich prowadzonych kursów klinicznych. Ma 14 lat doświadczenia zawodowego w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz sportowcami od 9 lat dzieli się swą wiedzą na prowadzonych szkoleniach.

 • Szkolenie przeznaczone jest dla:

  • fizjoterapeutów,
  • masażystów,
  • lekarzy
 • Korzyści wynikające z uczestnictwa w szkoleniu:

  • Nabycie i rozszerzenie wiedzy z zakresu Artrofibrozy prewencji i efektywnego leczenia, poznania efektywności ortopedycznych zabiegów chirurgicznych na świecie
  • Nabycie umiejętności zastosowania Artrofibrozy jako optymalizacji leczenia w poszczególnych fazach oraz w procesach gojenia i powstawania najpoważniejszych komplikacji po chirurgicznych zabiegach ortopedycznych
  • Nabycie kompetencji przygotowania pacjenta do ortopedycznych zabiegów chirurgicznych jak i również opieki pooperacyjnej, łączenia poznanej metody z innymi w pracy z pacjentem dla najlepszego efektu fizjoterapii.

Program szkolenia

DZIEŃ I
 • Efektywność ortopedycznych zabiegów chirurgicznych na świecie - gdzie dzisiaj jesteśmy? Test sprawdzający wiedzę i umiejętności uczestnika kursu
 • Anatomiczno-histologiczne wyjaśnienie procesów gojenia, jako podstawa zrozumienia powstawania najpoważniejszych komplikacji po chirurgicznych zabiegach ortopedycznych
 • Warunki Sukcesu - trzy filary skutecznego chirurgicznego leczenia ortopedycznego: CHIRURGIA - PLANOWANIE LECZENIA POOPERACYJNEGO - FIZJOTERAPIA POOPERACYJNA
 • Zrozumienie przebiegu artrofibrozy jako optymalizacja leczenia w poszczególnych fazach
 • FAZA I (ARP): Optymalne przygotowanie funkcjonalne pacjenta do ortopedycznych zabiegów chirurgicznych
 • Diagnostyka artrofibrozy w poszczególnych fazach: wywiad - badanie funkcjonalne - badania obrazowe
DZIEŃ II
 • FAZA II- PAP - ocena i propozycja efektywnego leczenia
 • FAZA III - AP - ocena i propozycja efektywnego leczenia
 • Dokumentowanie procesu leczenia
 • Zespoły terapeutyczne - jak je tworzyć?
 • Podsumowanie kursu

Jesteś zainteresowany? Zapisz się na szkolenie! Kontakt

Klienci o Nas

dofinansowanie unijne
Zakład produkcji Wykrojników WERTEKS s.c. - P. Ochab, S. Świerk "CRSE jest godną polecenia instytucją doradczą, jest skuteczna w swoich działaniach, swoje zadania wypełnia rzetelnie i terminowo."
Transsystem - Spółka akcyjna spółka komandytowa "Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego na każdym etapie współpracy wykazywało zaangażowanie, do zadań podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Ponadto dysponuje kadrą posiadającą wiedzę oraz doświadczenie w przygotowaniu oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich."
Stefan Pietrzyk - Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „KRAUS” "Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego przygotowało dokumentację aplikacyjną, a także w okresie 01.01.2018 - 30.06.2018 nadzorowało realizację projektu polegającego na wdrożeniu do oferty mojej firmy innowacyjnych produktów (…) Polecam Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego jako rzetelną firmę do współpracy."
dofinansowanie unijne
Paweł Majchrzak - Firma Usługowa Komines "Zaangażowanie oraz wiedza jaką dysponuje kadra pozwoliło sprawnie, z sukcesem zrealizować i rozliczyć zawarte w projekcie działania. Polecam Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego jako rzetelną firmę świadczącą usługi doradcze."
KAMIENIARSTWO - Tomasz Mindikowski "Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego jest godną polecenia organizacją świadczącą usługi doradcze. W swojej pracy wykazuje się skutecznością, zadania wypełnia rzetelnie i terminowo."
dofinansowanie unijne
ALTERECO - Lucjan Dziak "Stowarzyszenie opracowało dokumentację niezbędną do pozyskania dofinansowania, a także uczestniczyło w realizacji projektu. Współpraca przebiegała w sposób sprawny, organizacja dbała o terminowość zadań. Kadra wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem w zakresie inwestycji współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej."
dofinansowanie unijne
Anna Rąkoska - fizjoterapeutka, NZOZ „Justynka” w Kolbuszowej "Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, zarówno pod względem przedstawienia wiedzy jak i ze strony organizacji kursu. Wykładowca w pełni profesjonalnie przedstawił swoją ogromną wiedzę z tego zakresu. Materiały szkoleniowe w sposób jasny pomagają w omawianych zagadnieniach. Zdecydowanie będę polecać innym osobom kursy organizowane przez CRSE."
dofinansowanie unijne
Anna Rojek - fizjoterapeutka, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDEA s.c. w Łańcucie. "Szkolenie oceniam bardzo wysoko, zarówno przygotowanie merytoryczne prowadzącego, sposób przekazywania wiedzy i kontakt z uczestnikami jak i przygotowanie od strony technicznej (miejsce, materiały szkoleniowe). Kurs daje konkretną wiedzę i umiejętności praktyczne, pozwala poszerzyć wiedzę na temat konkretnych jednostek chorobowych."
dofinansowanie unijne
Aleksandra Kiper - fizjoterapeutka, Rehabilitacja Środowiskowa KUBA w Cząstkowicach. "Szkolenie podniosło mój warsztat kliniczny. Poszerzyło umiejętności diagnozowania pacjentów i dokładnie celowanej pracy/terapii. Prowadzący w sposób przejrzysty przekazywał wiedzę. W czasie całego kursu panowała bardzo miła atmosfera, co dodatkowo sprawiło, że łatwiej przyswajaliśmy niekiedy trudny materiał."